Reference

"Využívání tohoto systému mě konečně přináší ve vlastním podnikání. Konečně jsem svým pánem!:-)"
Martin Štefec

"Ano šéfe, pod Vaším vedením se mi pracuje skvěle, konečně na inzerci ušetřím. Váš nadhled a široký záběr v oblasti nemovitostí mi pomohl uzavřít několik rychlých obchodů a navíc za vysoké provize. Naučila jsem se, že práce pod Vaším vedením je možná a že se jedná o takovou spolupráci, která se vyplácí. Děkuji!"
Jana Láňová

"V kanceláři pana Patrika Valíka se mi pracuje dobře. Na první pohled by se mohlo zdát, že "péče" o nás makléře je pro něho poměrně snadná, ale na druhou stranu dbá na kvalitu naší odvedené práce, věnuje nám hodně času a pravidelně s námi komunikuje, což pak mu zpětně zvyšuje celkový kredit společnosti. Vlastně se divím, že jsem tuto možnost nevyužila již dříve. Nízké náklady na mé podnikání mi umožnily, že jsem uskutečnila spoustu snadných a časově méně náročných obchodů, díky kterým mě spokojení majitelé doporučují dál svým známým. Věřím, že tohoto bych nebyla schopna nikdy dosáhnout, pokud bych pracovala sama na sebe či v jiné RK."
Ing. Petra Zelingrová 

"Tento moderní a efektivní realitní systém mě velmi brzy přesvědčil, abych se do jeho rozvoje zapojil, ačkoliv jsem měl zprvu jisté obavy. Myslel jsem si, že takovéto výhody nemůže nikdo dlouhodobě nabízet, a že se jedná o další pochybný pokus, jak rychle zbohatnout. Po zkušenostech na realitním trhu a mém následném působení na volné noze, jsem se zase rozhodl zapojit do kanceláře. Tentokrát však takové, která mi nabízí prostor k dýchání, osobní svobodu, rozvoj a nadstandardní příjem. Konečně jsem vsadil na budoucnost a vím, že tento krok se mi vyplatí. Spolupráce a možnosti, které se do budoucna v této firmě otevírají, mi připadají velice výhodné. V tuto chvíli je již na realitním trhu několik dalších RK fungujících na stejném principu a ne náhodou mají ve svém vedení bývalé makléře, kteří prošli kanceláří pod vedením Patrika Valíka, zakladatele tohoto principu. Sami zjistili, jak může být taková forma společnosti výhodná pro všechny její členy."
Stanislav Hoda 

"Ať chcete, nebo nechcete, pomalu nastalo období, kdy se snažíme myslet na naše výdaje. Již nemáme tak snadné zisky a je nutné se zamyslet, jak dál pracovat, abychom si udrželi náš životní standard, na který jsme byli zvyklí. Nejsem sice členem velké realitní sítě, nějaké velké značky, ale uvědomuji si, že opravdové pracovní nasazení může dát základ tomu pravému realitnímu obchodu. Přestože se často jedná o velký stres, mám tuto práci ráda, protože moji klienti dokáží ocenit úspěch, na kterém máme společné zásluhy. Váš systém mi naprosto vyhovuje, vyhovuje mi jeho široké a snadné využití!"
Ing.Petr penc